אורית בש סרוסי - ליווי עסקי, אימון מנהלים, אימון אישי

אודות

זה לא שאין לך מטרות בחיים, דווקא יש. אפילו גדולות – להצליח, להתקדם ולהגשים חלום שבוער בפנים. יכול להיות שאפילו יש לך תוכנית פעולה, אבל בינך לבין תקרת הזכוכית שצריך לפרוץ, יש משהו שחוסם ותוקע.

כבר המון זמן זה מרגיש כאילו הכל פועל על אוטומט. לקום בבוקר, להכין את הקפה, להיכנס לאוטו ולנסוע לעבודה או לעסק, לעבור על רשימת המטלות, לסמן V, לדבר בדיוק עם מי שצריך בטלפון, לאכול צהריים ולהמשיך בשגרת היום, אבל משהו שם מרגיש חסר.
אם היה מישהו עם נקודת מבט חיצונית, שמבין את המצב הזה, שיודע ליצור עבורך את דרך הפעולה המדויקת לך שאיתה תוכל לפרוץ את תקרת הזכוכית – הכל היה משתנה.
גם אני הייתי שם, במשך עשר שנים ואפילו יותר. הייתה לי עבודה שהיא "כלוב של זהב", ניהלתי שגרה שמהצד נראתה מושלמת, אבל הרגשתי שאני לא במקום הנכון, שמה שאני עושה מדי יום, מדי שעה, לא מדויק לי. ידעתי שאני רוצה לעשות שינוי, להיות במקום שטוב לי.

נעים להכיר, שמי אורית בש-סרוסי

אני מלווה אנשים ועסקים ובונה בהתאמה אישית תוכנית פרקטית לשינוי.

אני מתמחה בליווי עסקי ואימון אסטרטגי. במילים אחרות, אני מלווה את הלקוחות שלי ובונה בהתאמה אישית תהליכים להתפתחות אישית ומקצועית. לתוך העבודה שלי הכנסתי כלים ופרקטיקות מהעולם העסקי ומהעולם האישי והאימוני.

אני מאמינה שאי אפשר ליצור התקדמות בלי לחבר בין החסמים האישיים ובין המטרות העסקיות שלנו – ולפצח אותם יחד.

את החיבור ליזמות וחשיבה אסטרטגית, את הגדרת והגשמת המטרות, הבאתי איתי מהבית. גדלתי למשפחה עם עסק גדול, משפחתי וותיק, שיש לו רצף וסיפור שעובר בין דורות.

מה"בייבי של המשפחה" למדתי המון – על הגשמת מטרות, על יצירת תוכניות אסטרטגיות, על חשיבה קדימה וגם על האלמנטים האישיים שחייבים להיות קיימים שם כדי להתקדם. למדתי איך לפרוץ תקרות זכוכית.

אורית בש-סרוסי, ליווי אישי ועסקי

20 שנות הניסיון שלי בניהול בעולם העסקים לימדו אותי לפצח אתגרים ביעילות ובמהירות, להסתכל על מכלול המרכיבים של הבחירה – באיזו צומת ללכת ולבנות תוכנית פעולה מדויקת שמובילה לתוצאות.

ברמה האישית והמקצועית, אני אוהבת להמשיך וללמוד, להתפתח כל הזמן ולאמץ כלים חדשים שיעזרו ללקוחות שלי. כך מצאתי את עצמי לומדת אימון במספר שיטות שונות, ייעוץ אסטרטגי לעסקים וכלים מקצועיים נוספים שמטרתם לעזור ליזמים ובעלי עסקים לממש את החזון העסקי שלהם.

מתוך כל הכלים האלו, מתוך ההיסטוריה האישית והמקצועית שלי ומתוך ההתמודדות שלי עם המטרות בחיי, פיתחתי את השיטה שלי. 

היום, אני מלווה באופן פרטני אנשים ועסקים ועוזרת להם להשיג את פריצת הדרך הבאה שלהם.

כל תהליך כזה גורם לי להתרגש ולהתמלא באנרגיה של עשייה. אני מכניסה לתהליכים האלו יצירתיות ופרקטיות ובונה אסטרטגיה בהתאמה אישית שמורכבת מכל מה שלמדתי בדרך ומתוך הקשבה ואמונה בכך שאפשר לנוע בטווח הקצר כדי לייצר הישגים לטווח הארוך.

אני מזמינה אותך לצאת למסלול חדש שבו המטרות שלך מקבלות מענה פרקטי ומדויק עבורך ובו ניתן לשבור תקרות זכוכית, ואפילו בקלות.

דברו איתי

שיחת היכרות טלפונית

לשיחה ללא עלות,
כל מה שנשאר זה למלא את הפרטים

גלילה למעלה